Komentuesi i thotë qorr, Rama: Si të përgjigjem mor tullac?

Në rubrikën e re në “ERTV” 60 sekonda, kryeministri Edi Rama ka nxjerrë një video të një eksperti të ekonomisë për të shpjeguar rritjen ekonomike.

Por, si gjithmonë nuk kanë munguar edhe komentet e shumta në facebookun e kryeministrit.

Një nga komentuesit i thotë kryeministrit qorr, ndërsa Rama i kthehet duke thënë se ai po prezanton një raport të Komisionit Evropian.

Elvis Balla: Ku e shef rritjen ti mer QORR

LEXO DHE :  Foto/ Disa ide si ta përdorni drurin, për mobilimin e shtëpisë!

Edi Rama: Elvis Balla si i bie me tu pergjigj ty tani, pse shan mor TULLAC? QORRI te tregoi nje raport te Komisionit Europian dhe askush s’te mori me zor ketu qe te shohesh, keshtu minimalisht mos shaj se eshte turp per nje goxha burre si ti, e maksimalisht meso ndonje gje me kete rast! ./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.