Kombinime vjeshte që do ju bëjnë të ndiheni yll!

Vjeshta është një nga sezonet më të bukura, sepse e gjithë gardëroba juaj rigjallërohet me veshje. Nëse ju pëlqen të visheni me stil dhe të kombinoheni bukur, jeni duke lexuar artikullin e duhur.

LEXO DHE :  Protestat në Hong Kong/ 12 vjeçari del para gjykate

Dritare.net, në galerinë në poshtë, ju ka sjellë disa nga kombinimet më të bukura këtë vjeshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.