Klosi: Historia e Babales qesharake, po merremi me horra

I ftuar në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi, ka deklaruar se historia e Babales është qesharake.

Klosi ka shtuar se të dy palët po merren me disa horra, dhe  ai shtoi se Prokuroria dhe Policia nuk mund të sulmohen për këtë pjesë.

Ky diskutimi në studio e pengon Prokurorinë. 

Unë do të mbroj tezën, në të cilën nuk do të sulmohet policia dhe Prokuroria. 

Historia Babales është qesharake,  po merren me disa horra. Të dyja palët po luajnë me këtë.

Prokuroria shqiptare ka patur probleme më të mëdha.

Është rrëzuar nëpër gjyqe, kjo është një nga ngjarjet më të rëndë që mund të bëhen dhe mund ti ndodh një prokuroria”, tha ai./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  16-vjeçarja mahnit botën me fjalimin e saj për ndryshimet klimaterike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.