Kjo video tregon sa shumë e do Princ Harry, Meghan Markle

Meghan Markle dhe Princ Harry ditët e fundit janë bërë pjesë e dhënies së çmimeve “Well Chilld, për të nderuar fëmijët e sëmurë dhe kujdestarët e tyre.

Harry dhe Meghan kënduan dhe një këngë së bashku e fëmijët, duke thyer kështu një tjetër rregull të protokollit mbretëror. Gjatë dhënies së çmimeve, pati shumë momente të vështira, nga ku Meghan u përlot shumë shpejt.

Në momentet prekëse, Harry u tregua shumë xhentil me bashkëshorten e tij duke e fërkuar në shpatull. Shikoni videon më poshtë!

 

LEXO DHE :  Studim/ Pajisjet teknologjike, ndikojnë në fertilitetin mashkullor

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.