Kikia: Xhafaj shkatërroi imazhin e fabrikuar të policisë së Tahirit

Gazetari Mentor Kikia thotë se në “Arena” në Ora News, se ministri i Brendshëm aktual Fatmir Xhafaj shkatërroi imazhin e Policisë së Saimir Tahirit, që sipas tij rezultoi i fabrikuar.

Kikia: Xhafaj shkatërroi imazhin e policisë që kishte ngritur Tahiri dhe që e vërteta tregoi se nuk ishte një imazh real por i fabrikuar nga zyrat e PR-së. Ky konflikt politik dhe jo vetëm më i dukshëm është mes Xhafajt dhe Tahirit. Nuk e shikoj kaq të fortë se për të prodhuar këtë gurgule të madhe nga zyra e Ramës./oranews

LEXO DHE :  Digjen 500 rrënjë ullinj në Fier, pronarja kërkon dëmshpërblim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.