Kikia: Ajo që ndodhi sot në Vlorë, dëshmi e vrasjes së frikës

Gazetari Mentor Kikia i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, tha se ajo që ndodhi sot në Vlorës është dëshmi e vrasjes së frikës.

KikiaAjo që ndodhi në Vlorë ishte dëshmi e vrasjes së frikës. Vlora, universiteti ka qenë i fundit për pjesëmarrjen në protestë. Të Elbasanit dhe të Korçës kanë qenë masivë në protesta. Ajo që u dëshmua sot në Vlorë ishte më shumë se sa protestë  dhe tregon një lloj mllefi ndaj politikës nga Rinia./ora news

LEXO DHE :  Foto/ 12 vjet bashkë, martohen Miriam Cani dhe Alban Skënderaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.