Këto triko te buta e të ngrohta janë ideale për në dimër!

Jemi në ditët  më të ftohta të dimrit dhe të gjithë mundohemi të vishemi sa më trashë për tu mbrojtur nga i ftohti. Por jo të gjitha rrobat e gjata dhe të trasha mund t’iu mbajnë ngrohtë. Shumë e rëndësishme është që të dini se vetëm disa lloj materialesh janë të duhurat për tu ngrohur në dimër.

Trikot apo pulovrat e pelushit janë fantastike në këto të acarta janari. Dritare.net ka mbledhur disa fotografi të këtyre trikove më të mira që  ju mbajnë ngrohtë, dhe ju ftojmë t’i shikoni në galerinë më poshtë.

LEXO DHE :  Çfarë keni kërkuar më së shumti në Google këtë vit? Ja lista e fjalëve!

Shikoni të gjitha fotot dhe merrni idetë më të mira se cilat janë rrobat që duhet të blini gjithmonë për në dimër./A.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.