Këto tatuazhe 3D do t’ju ngatërrojnë mendjen!

Të gjithë kemi para tatuazhe nga më të bukurat, të veçantat dhe nga më të çuditshmet, por këto tatuazhe 3D që sot do ju tregojë dritare.net, do ju lënë pa fjalë.

Disa prej tyre duken vërtet të habitshme, sikur të ishin gjëra reale të lëkurë dhe jo thjesht një pikturë me tre dimensione. Shihni fotot në galerinë më poshtë, nëse nuk na besoni!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Në një intervistë me ndjekësit Arbana Osmani i tha të gjitha për jetën e saj, librin, Eduardin dhe Xhemin!

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.