Këto modele fustanesh, do jua bëjnë Krishtlindjet edhe më të bukura!

Nëse akoma nuk keni zgjedhur çfarë të vishni në festën e Krishtlindjeve, dritare.net ka disa ide fantastike për ju.

Fustanet e Krishtlindjeve duhet të jenë të veçantë, dhe duhet t’ju bëjnë të ndiheni me stil. Shihni galerinë më poshtë, dhe ndriçoni natën e Krishtlindjeve./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  21 janari/ Prokuroria kërkonte burg, qeveria Berisha shpërbleu me 197 milionë lekë gardën

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria më poshtë, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.