Këto modele çizmesh janë ideale për ditët me shi!

Gjithmonë përfundojmë me këmbë të lagura pas një dite me shi. Edhe pse zgjedhim çizmet më të mira prej lëkure për ditët me shi, uji arrin të depërtojë dhe të na lag.

Është shumë bezdisëse diçka e tillë por edhe shumë e dëmshme për shëndetin, sepse virozat mund t’iu prekin më shpejt nëse ju lagen këmbët çdo ditë kur ka shi.

LEXO DHE :  Imzot Frendo thirrje politikës: Kërkoni një zgjidhje paqësore për këtë situatë!

Por dritare.net sot në këtë artikull do ju tregojë se cilat janë çizmet më të mira për këto ditë me shi. Me ngjyra, dizajne dhe modele nga më të ndryshmet.

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë sepse jemi shumë të sigurt që këto çizme kanë për t’iu pëlqyer shumë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.