Këto janë ushqimet që ulin kolesterolin!

Mbroni zemrën tuaj duke ngrënë ushqime të shëndetshme për zemrën. Dritare.net ju sjell më poshtë disa nga ushqimet që ulin kolesterolin në gjak. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

LEXO DHE :  Kundër Konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak, nis protesta në Shkodër


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.