Këto janë trendet e viteve ’90 që po i shihni ngado!

Moda e vjetër është rikthyer sërish, por e ndërthurur me disa detaje të vogla moderne. I mbani mend pantallonat e gjera të viteve ’90? Ato janë sërish në modë, dhe të gjithë po i shohim ngado.

Kanë kaluar më shumë se 30 vjet dhe kjo nuk ka bërë që këto veshje ikonike të zhduken përgjithmonë.

LEXO DHE :  Coronavirusi si thirrje për zgjim

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju sjell veshjet më të bukura të këtij sezoni, që kanë qenë trend në vitet ’90./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.