Këto janë skulptura më të mrekullueshme, që i dhanë jetë rërës!

Ndërtimi i një kalaje të qëndrueshme rëre, ka qenë dhe vijon të mbetet një nga ëndrrat më të mëdha të fëmijëve, kur shkojnë në plazh. Por, për t’u treguar se një gjë e tillë është e mundur, dritare.net do ju sjellë kështjellat dhe krijimet më të bukura të bëra ndonjëherë me rërë.

LEXO DHE :  Studimi/ Sa kohë i duhet një të riu në Shqipëri, për të gjetur punë!

Shihni foto në galerinë më poshtë, dhe bëhuni gati të frymëzoheni për pushimet verore në plazh./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.