Këto janë shapkat dhe sandalet ideale që duhet të vishni në verë!

Gjatë verës është shumë e vështirë të veshësh këpucë apo atlete sepse këmbët e kanë të nevojshme të ajrosen sepse nuk mund të durohet djersa dhe vapa.

Por çfarë të vishni dhe kush janë sandalet apo shapkat më të përshtatshëm për këmbën tuaj, këtë do t’iu tregojmë sot në këtë artikull.

Ka shumë rëndësi modeli e sandaleve apo shapkave që vishni, sepse nëse ato nuk janë të rehatshme pavarësisht se janë të hapura, mund t’iu shkaktojnë probleme me këmbët.

LEXO DHE :  KQZ rrëzon kërkesën për regjistrimin e kandidates për Cërrikun, të Bindjes Demokratike

Prandaj që të kaloni një verë të bukur e pa asnjë problem, shikoni në galerinë më poshtë modelin ideal të shapkave që duhet të vishni gjatë verës, madje mund të zgjidhni ngjyrat dhe dizajnet më të fundit.

Roza dhe xixat janë këto më të pëlqyerat nga vajzat, dhe mos u habisni që do t’i shikoni gjatë gjithë verës./A.C/dritare.net

Nëse fotot nuk ju shfaqen klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.