Këto janë rroba banjet, që duhet t’i vishni patjetër këtë verë

Vera nuk ka mbaruar ende dhe të gjitha ju keni marrë lejet nga puna për të shkuar disa ditë në plazh e për të shijuar rrezet e forta të diellit dhe detin. Por për ta shijuar sa më mirë duhet të kesh edhe rroba banjet e përshtatshme, apo jo?

LEXO DHE :  Dashamir Shehi: Jemi gati për një marrëveshje të re politike

Dritare.net ka mbledhur për ju rroba banjet, të cilat duhet t’i vishni patjetër në këtë verë të nxehtë.

Shihni fotot më poshtë, dhe gjejeni veten tuaj te kostumet shumëngjyrëshe! Mos i humbisni!/K.Ç/dritare.net

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.