Këto janë palltot më shik, që mund të vishni në vjeshtë!

Palltot hynë te ata veshje që kur t’i blini, duhet të kujdeseni që t’i zgjidhni sa më të kombinueshme.  Është një shpenzim që nuk bëhet shpesh, prandaj dritare.net ju sjell një galeri me fotot të palltove që ju mund të blini në vjeshtë. Nga stilet leopard e deri te stilet elegante, shikoni këto modele palltosh./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama poston thënien e Presidentit Nixon: Njeriu i veprimit që nuk mendon është i rrezikshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.