Këto janë modelet e thonjve, që do mbizotërojnë në verë!

Vera është shumë afër, dhe thonjtë kurrsesi nuk duhet t’i lini pas dore. Ne të dritare.net do ju tregojmë ngjyrat dhe modelet që do të jenë më in gjatë këtij sezoni.

LEXO DHE :  Panairi i Librit/ Ndahen çmimet për fituesit!

Janë ngjyra të cilat ju kujtojnë pushimet e bukura në plazh, pran rërës dhe detit.  Shihni foto në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.