Këto janë modelet e sandaleve, që do shihni gjithë verën!

Vera është këtu, prandaj, ju vajza, bëni pedikyrin dhe bëhuni gati të vishni sandalet.

Përpara se të nxitoni për t’i blerë, hidhni një sy galerisë sonë me foto, ku ju kemi sjellë të gjitha modelet e sandaleve të sheshta, që do të shihni këtë verë, ngado.

LEXO DHE :  Basha: Kriminale që qeveria të rrezikojë jetën e qytetarëve vetëm që të mos prekë lekët që u jep oligarkëve.

Janë të lehta, të rehatshme dhe sigurisht do t’ju tregojnë shumë elegante. Mos humbisni foto në poshtë./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.