Këto gjëra që bëni në mëngjes, po ju shëndoshin!

Shumë njerëz bëjnë gjëra të gabuara në mëngjes. Të gjithë  e dimë se të ngrënit shëndetshëm dhe ushtrimi vazhdimisht, janë të rëndësishme kur bëhet fjalë për një mënyrë jetese të mirë. Rezulton se, edhe rutina jonë  e mëngjesit ndikon në formën tonë trupore. Dritare.net ka sjellë për ju, disa gjëra që i bëni në mëngjes, por që po ju shëndoshin.

LEXO DHE :  Profesori grek i gjeologjisë: Përcaktuam zonat sizmike të Shqipërisë. Keni hartografinë, merrni masa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.