Këto foto historike, që do ju lënë pa fjalë!

Luajtja golf në një ndërtesë të lartë, ende pa mbaruar. Në Los Anxhelos 1927

Besoj se të gjithë kemi ëndërruar të paktën njëherë, të jetonim në kohën e shkuar, të cilën veç në libra e kemi lexuar. Për fat të keq, nuk mund të udhëtosh në kohë. Megjithatë, ne kemi mundësi të shohim foto historike, dhe të kuptojmë më mirë sesi ka qenë jeta më parë. Dritare.net ka përgatitur një galeri me foto, nga ku ju mund të shihni disa nga momentet historike, të cilat do ju lënë pa fjalë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Granit Xhaka së shpejti baba, poston foton e ëmbël

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.