Këto foto, do t’ju bëjnë të qani!

Ndonjëherë edhe pse duket se kemi gjithçka, është e pamundur të na bëjnë përshtypje, apo për të qarë. Por pastaj kur shohim disa foto që na prekin, mendojmë për to, për një kohë të gjatë. Një student vdiq, por nuk mungoi në ditën e diplomimit, afektimi i një qeni i cili ishte i mbyllur dhe shpëtohet, dhe shumë të tjera. Ka disa momente që me të vërtetë na prekin telat, na bëjnë të mendojmë, qeshim apo qajmë me to. Dhe dritare.net i ka sjellë për ju në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Basha poston foton me djalin e Olldashit: Glauku po ecën në gjurmët e të atit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.