Këto çizme do t’jua mbajnë këmbët ngrohtë!

Nëse edhe juve si unë, ju ngrijnë këmbët nga i ftohti, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Ndonjëherë numri i çorapeve të veshura nuk bën fare punë, pasi është aq ftohtë sa duket sikur gjaku na ka ngrirë. Për t’ju bërë juve të ndiheni dhe të jeni sa më të ngrohtë dritare.net ka sjellë disa lloje çizmesh që janë idealet në këtë të ftohtë. Për më shumë klikoni fotogalerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ndriçoni stilin tuaj, me këto modele këpucësh me xixa!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.