Këto çanta janë idealë për verën!

Nëse jeni duke parë për të blerë një çantë të re, për stinën e verës, ne të dritare.net ju kemi sjellë disa modele të do ju vijnë në ndihmë për të zgjedhur cili model ju përshtatet më shumë.

LEXO DHE :  Rikthehet Mateo Renzi; Unë do ta shpëtoj Italinë. Salvini duhet të ndalet

Jo vetëm që janë elegante dhe të lehta, por janë shumë të përshtatshme, për të dalë, për punë, për festa etj. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.