Këto 25 çmenduri, verbuan botën!

Bota është e mbushur me fenomene të ndryshme,  të cilat na mahnitin të gjithë. Qysh kur u krijua fotoshopi, nuk ka shumë gjëra që na befasojnë. Por kur mrekullia vjen nga natyra? Aaa kjo është gjë tjetër. Rastësitë gjithmonë janë të bukura.

Keni parë ndonjë gjarpër të duket si dragua, ose një ishull të duket si një kaleidoskop?

LEXO DHE :  E rëndë në Kukës/ Aksidenti i merr jetën një personi, dy të tjerë rëndë

 

Dritare.net ka mbledhur për ju disa fenomene të çmendura, që janë kapur nga kamera. Këto fenomene do t’ju bëjnë të mendoni dy herë dhe ta vlerësoni edhe më shumë botën tuaj. Ju nuk duhet t’i humbisni!/K.C/dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.