Këto 10 ushqime parandalojnë kancerin e gjirit!

Kanceri i gjirit është një ndër të shumtët që prek femrat, por jo vetëm. Ekzistojnë edhe disa superushqime të cilat e luftojnë ose parandalojnë kancerin e gjirit. Dhe dritare.net i ka sjellë për ju.

LEXO DHE :  Mjekja psikiatre: Trauma duhet të kalojë për të mos lënë pasoja në shëndetin mendor

Zbulojini në galerinë më poshtë/ Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.