Këta janë vipat që treguan se heqja e mjekrës ndryshon gjithçka!

Dilema e një mashkulli sot është “Ta mbaj apo ta heq mjekrën?”. Përgjigja nuk është aq e thjeshtë, pasi stili i të gjithë meshkujve është i ndryshëm dhe shumicës u pëlqen të eksperimentojnë me pamjen e tyre. Ndonjëherë ndryshimi është shumë i dukshëm.

LEXO DHE :  Detaje/ Si ndodhi shpërthimi i gazit në argjendari!

Ne të dritare.net do ju tregojmë sot disa foto të vipave, që kanë hequr mjekrën dhe ndryshimi ishte drastik. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.