Këta janë vipat që kanë qëndruar shokë, me ish të dashurit e tyre!

Jennifer Garner dhe Ben Affleck

Ndërsa shumica e njerëzve, qofshin të famshëm, apo njerëz të thjeshtë, ndërpresin çdo lidhje me të dashurin e tyre kur ndahen, ka edhe nga ata që qëndrojnë miq.

Për ta, ndarja nuk është një përvojë e dhimbshme, por një vendim që u mor për të mirën e të dyve. Sot, dritare.net do ju tregojë disa nga vipat e huaj të cilët pasi ndërprenë romancën me njëri tjetrin, vendosën që të qëndrojnë miq.  Shini në galerinë më poshtë, për cilët çifte vip e kemi fjalën./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Abi Backstage, një  risi në youtube!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.