Kërkesa e opozitës/ Balla: Kryeministri nuk dorëhiqet

I ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, në News 24, kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla është shprehur se, kryeministri i vendit, Edi Rama nuk do të dorëhiqet.

Balla tha se, kryeministri do të vazhdojë të qëndrojë në detyrë.

LEXO DHE :  Meta: Opozita e la Presidentin të ekspozuar ndaj një bande

Balla  i ka bërë thirrje kryeopozitarit, Lulzim Basha që të lërë protestat dhe të organizohet në zgjedhjet lokale, pasi do të humbëse jo vetëm Kukësin e Tropojën, por edhe Kamzën./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.