Kërcimi mitik i Hillary Klinton që u bë hit në internet

E ftuar në emisionin e Ellen DeGeneres, Hillary Klinton ka folur jo vetëm për debatin  presidencial me Donald Trump. Por ajo është pyetur nga drejtuesja e emisionit edhe për kërcimin mitik të montuar gjatë debatit presidencial. Ajo qeshi ndërkohë që pa veten duke kërcyer.

LEXO DHE :  Mësoni disa truke të thjeshta që do t'ju lehtësojnë ditën!

Shikoni videon:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.