Keni dhimbje gjatë seksit? Ja arsyet!

Ka shumë mënyra për ta përshkruar seksin: emocionues, relaksues, fuqizues, i kënaqshëm etj. Por këtu nuk mund të lëmë pa përmendur edhe “dhimbjen”, që shumë e ndiejnë gjatë seksit.

Rezultate imazhesh për dhimbje gjate seksit

Kur seksi fillon e ndjehet më pak, ose shkakton dhimbje, tregon se kemi të bëjmë me ndonjë infeksion bakterial ose thjesht është një çështje psikologjike. Ja pra dritare.net sjell për ju disa arsye pse keni dhimbje gjatë seksit. Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Deklarata e CDU/CSU për dialog, Spiropali: PD e keqpërdor për shtyrje të zgjedhjeve


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.