Këngëtarja me famë ndërkombëtare uron Ilir Metën pas zgjedhjes si president

Menjëherë pas zgjedhjes si president i ri i Republikës së Shqipërisë, Ilir meta ka marrë shumë mesazhe urimi, jo vetëm nga politikanë shqiptarë dhe të huaj, por edhe nga personazhe të artit dhe muzikës. Mes personazheve VIP- që kanë uruar Ilir Metën, ka qenë dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha. Bebe ka zgjedhur Snapchat-in për të uruar metën për postin e ri. Siç dihet Bebe dhe bashkëshortja e Ilir metës, Monika Kryemadhi kanë lidhje farefisnore më njëra-tjetrën. “Urime Monika dhe Ilir”, shkruan Bebe Rexha.

LEXO DHE :  Ka pak që hapi Instagram, por loja e Jennifer Aniston me komentet është e mrekullueshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.