Këngëtarja e njohur shqiptare i rrëmben Kim Kardashian…

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të sukseshme shqiptare në botë.  Por këngëtarja së fundmi ka treguar se ka një të përbashkët me Kim Kardashian. Të dyja ato ndajnë të njëjtin grimier, i cili është  tashmë i njohur për vipat botëror. Mario është bërë i njohur nga videot e Kim, por së fundmi është  parë teksa komenton edhe në videot e Bebe Rexhës. Ai e pyet këngëtaren se ku po shkonte. Ndërsa ajo i përgjigjet duket i treguar se po shkon te ai.

??? #TheWayIAre

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

LEXO DHE :  Video/ Arbana Osmani në tur me librin, në Kosovë dhe Shqipëri!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.