Këngëtarja e njohur shfaqet nudo në plazh

Këngëtarja Kerry Katona është fotografuar pa të brendshmë në plazhet e Mykonos, në Greqi. Ajo po shijon pushimet me vajzën e madhe 17 vjeçare.

Ylli televiziv ndonëse me disa kile tepër është shfaqur e lumtur duke ngrënë një sanduiç.

LEXO DHE :  Gazetarja shtatzënë ende në punë/ Raporton ndeshjen nga Stadiumi Kombëtar

Nëna e pesë fëmijëve është shprehur se nuk e ka aspak problem peshën e saj dhe kështu ndihet e lumtur./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.