Këngëtari shqiptar: Festivalet tona janë bërë pazare

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5“ këngëtari Selami Kolonja, ka deklaruar se ai ka vendosur për të mos marrë pjesë në festivalet shqiptare.

Kolonja ka thënë se vitet e fundit festivalet kanë bërë revolucion për mirë, por gjithçka prishet në fund kur duhet të vendoset për fituesin, pasi aty ato kthehen në pazar.

LEXO DHE :  Jam i sigurt që këto janë 5 mënyrat për t’u bërë i pasur!

‘Festivalet jaën bërë kohët e fundit pazar. Kam vendosur të mos marr më pjesë. Vitet e fundit ne kemi një revolucion në festivalet tona, i ngjajnë SanRemos, por prishet në fund. Kur duam të vendosim diçka, fillojnë pazaret’, ka thënë këngëtari./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.