Kendall Jenner  vesh xhaketën  kundër Trump

Një nga modelet më me emër në botë, Kendall Jenner i është bashkuar së fundmi marshimit kundër dhunës me armë që u bë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës” Marshojmë për jetët tona”. Por ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se në në xhaketën që modelja kishte veshur nuk ishte shumë e zakontë pasi në të shkruhej “ Zot na ruaj, Trump nuk është presidenti im”.të gjithë të pranishmit ishin të interesuar ti bënin një fotografi xhaketës së modeles, që tërhoqi kaq shumë vëmendje./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Biznesmeni gay: Une preferoj Fatos Nanon!

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.