Kendall Jenner vesh çizmet si të princeshë Dianës

Kendall Jennner një nga modelet më të suksesshme në botë, ka veshur një palë çizme të njëjta si princeshë Diana.

Çizmet e modelit kauboj i ka veshur dhe princeshë Diana 30 vjet më parë.

Dritare.net ju sjell foton e Kendall kohët e fundit dhe foton e princeshë Dianës në vitin 1989, kur po dilte nga shkolla e fëmijëve.

LEXO DHE :  Përse duhet të shkojmë në Durrës!

I vetmi ndryshim është ngjyra e tyre. Kate i ka veshur ngjyrë kafe, ndër Kendall ngjyrë të bardha./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.