Kejvina Kthella: Ja sa vjeç dua të bëhem nënë!

Ish-velina e emisionit të humorit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, nuk është bërë shumë kohë që kur i është larguar ekranit. Megjithatë, ajo vazhdon të mbetet po aq influente sa më parë.

Përmes një opsioni në Instastory “Ask me a question”, Kejvina  u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram.

LEXO DHE :  Britania në kaos fluturimesh, falimenton kompania e njohur Thomas Cook

Mes pyetjeve të shumta, një fans e pyeti se kur ka dëshirë të bëhej nënë, dhe ajo është përgjigjur që sapo të bëhet 25 vjeç.

Tashmë Kejvina është 24 vjeç, dhe pas një viti, modelja dëshiron të bëhet mami./E.B-dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.