Kavajë/ Gjykata jep vendimin për të miturit, pas skandalit seksual

Pas ngjarjes në Kavajë, që tronditi opinionin publik, ku një vajzë 13-vjeçare u përdhunua nga disa djem të mitur, Gjykata Apelit ka dhënë vendim për djemtë.

Apeli ka vendosur t’i lërë në burg të miturit, të cilët abuzuan seksualisht me 13-vjeçaren për dy muaj me radhë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ja frutat që duhet t’i konsumoni esëll!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.