Kate Middleton ka një nofkë të ëmbël për princeshën Chalotte

Është zbuluar se, Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka një nofkë të adhurueshme për vajzën e saj të vetme, princeshën Charlotte. Kate po vizitonte stadiumin Windsor Park, kur ajo filloi të bisedonte me blogeren Laura-Ann, dhe  zbuloi se Kate iu referua vajzës së saj si ‘Lottie’ në vend të ‘Charlotte’ gjatë bisedës së tyre.

Duke folur me djalin e vogël të blogeres, George, Kate tha: “Përshëndetje! Si e ke emrin? Ç’kemi George, çfarë emri të bukur që paske, dhe ti dukesh shumë i zgjuar me papion.”

Duke hedhur story në Instagram, për takimin e tyre, Laura tha: “Më pas ajo pyeti sa vjeç ishte Bertie, dhe unë thashë katër. Kate tha më pas: “Oh, sa Lottie ime.”,- pra Charlotte./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ashpërsohen masat ndaj shoferëve/ Trefishohen gjobat kush thyen rregullat e qarkullimit

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.