Kate Middleton e quan makth princin William, për këtë ves të keq!

Kate Middleton dhe princi William zhvilluan një udhëtim drejt Qipros, ku ata hapën një qendër rekreative për personelin ushtarak në nevojë, gjatë të ftohtit. Ja një video e Kate duke prerë një tortë festive, është e bukur!

 

Sidoqoftë, mesa duket qendra ka kolltukë të verdhë, të cilët i kujtuan Williamit kolltukët e tij në shtëpi, dhe thumbon Kate: “Mbaj picën larg divanit!”

LEXO DHE :  Në ditën e dasmës së tij, mjeku shqiptar shpëton jetën një gruaje

I adhuruaka kolltukët princi William, aq sa  i lyeka me pica dhe Kate, nuk mund të rrinte pa përgjigje. Sipas People, Kate iu kthye princit William: “Je një makth për këtë!”, informon dritare.net

 

Me të vërtetë?  Kush e dinte se princi William dhe unë kishim kaq shumë gjëra të përbashkëta. E mrekullueshme të njohësh mbretin e ardhshëm të Anglisë, që  harxhon kohën e tij, duke përlyer kolltukët!!! Dhe  nëse po pyesni se si duket dhoma William dhe Kate, këtu është një foto e tyre bashkë me çiftin Obama./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.