Kate Middleton, e mrekullueshme me fustanin e markës Gucci

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ishte mbrëmjen e djeshme në mbrëmjen gala te Muzeu V&A. Ajo ishte e ftuara e nderit dhe si e tillë  ndriçoi mbrëmjen e djeshme me veshjen dhe lukun e saj.

Kate kishte veshur një fustan të koleksionit Gucci, rozë me të bardhë, ndërsa flokët i kishte lënë të lëshuara.

LEXO DHE :  Nëse keni plane për plazh, shikoni më parë parashikimin e motit!

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa momente të Kate nga mbrëmja e djeshme. Shikoni galerinë./E.B-dritare.net

Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.