Kate Middleton, e mrekullueshme me fustanin e markës Gucci

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ishte mbrëmjen e djeshme në mbrëmjen gala te Muzeu V&A. Ajo ishte e ftuara e nderit dhe si e tillë  ndriçoi mbrëmjen e djeshme me veshjen dhe lukun e saj.

Kate kishte veshur një fustan të koleksionit Gucci, rozë me të bardhë, ndërsa flokët i kishte lënë të lëshuara.

LEXO DHE :  Zvicra do të publikojë emrat dhe shumat/ Kush janë politikanët shqiptarë që kanë llogari bankare në këtë shtet!

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa momente të Kate nga mbrëmja e djeshme. Shikoni galerinë./E.B-dritare.net

Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.