Kate Middleton dhe princ William mahnitën në ndarjen e çmimeve BAFTA

Kate Midlleton dhe princi Wiliam morën pjesë në mbrëmjen BAFTA, nata e madhe e kalendarit filmik në Britani.

William, i cili është president i BAFTA, u bashkua me Kate në sallën Royal Albert Hall. Në mesin e yjeve të njohur ishin prezentë edhe Cooper, Margot Robbie, Olivia Colman dhe Rami Malek.

kate-olivia-colman

Kate dhe William mahnitën mbrëmjen me veshjen e tyre.

LEXO DHE :  Këto postime në Facebook, ju marrin të dhënat. Mësoni për çfarë bëhet fjalë!

William kishte veshur një kostum, ndërsa Kate një fustan të bardhë, të gjatë dhe elegant. Kjo është herë e dytë që Kate merr pjesë në BAFTA.

Dritare.net ju sjell fotot më të bukura nga mbrëmja e djeshme. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.