Kate Middleton, çdo vit me jeshile në Ditën e Shën Patrikut

Dita e Shën Patrikut është një nga ditët më të preferuara të dukeshës së Kembrixhit. Kjo është mëse e dukshme, pasi fytyra e saj është gjithmonë e buzëqeshur.

Kjo ditë është shumë e rëndësishme për Kate dhe William, por duke lënë mënjanë aktivitetet, dritare.net ju sjell në vëmendje, veshjet e Kate Middleton ndër vite, në Ditën e Shën Patrikut. Ajo që bie në sy, është ngjyra e veshjeve të vit-pas-viti, me të njëjtën ngjyrë, jeshilen.

LEXO DHE :  Për ata që dyshuan se Armina dhe Shkëlzeni janë ndarë, çifti ka një përgjigje!

Të shohim se çfarë ngjyre do të zgjedhë sot, në këtë Ditë të rëndësishme për të. Deri atëherë, ne ju ftojmë të shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.