Kate Middleton, çdo vit me jeshile në Ditën e Shën Patrikut

Dita e Shën Patrikut është një nga ditët më të preferuara të dukeshës së Kembrixhit. Kjo është mëse e dukshme, pasi fytyra e saj është gjithmonë e buzëqeshur.

Kjo ditë është shumë e rëndësishme për Kate dhe William, por duke lënë mënjanë aktivitetet, dritare.net ju sjell në vëmendje, veshjet e Kate Middleton ndër vite, në Ditën e Shën Patrikut. Ajo që bie në sy, është ngjyra e veshjeve të vit-pas-viti, me të njëjtën ngjyrë, jeshilen.

LEXO DHE :  Kopshti Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës/ Luçiano Boçi: Rama dhe Veliaj po grabisin tokën publike

Të shohim se çfarë ngjyre do të zgjedhë sot, në këtë Ditë të rëndësishme për të. Deri atëherë, ne ju ftojmë të shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.