Kate Middleton bëri një ndryshim shumë të matur me veshjen, në turneun mbretëror!

Dukesha e Kembrixhit na ka mahnitur me veshjet e sa, gjatë turneut mbretëror në Pakistan.

Të mërkurën ajo vizitoi Parkun Kombëtar Brogjil dhe fshatin shumëngjyrësh Kalash Chitral dhe u shfaq me një pamje të thjeshtë dhe shumë elegante, kryesisht me ngjyra kafe.

Por nëse jeni treguar të vëmendshëm, mund të keni parë sesi nga veshja plot xixa, Kate ndryshoi me një veshje me ngjyra toke. Ky ndryshim i saj vjen sepse ajo i përshtatet vendit ku ndodhet.

LEXO DHE :  Marshimi i Vetëvendosjes me 28 nëntor/ Albin Kurti: Ne e duam bashkimin kombëtar

Në këtë turne, Kate Midelton i është larguar shumë stilit mbretëror, duke u përshtatur me atë vendas./E.B-dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.