Kate dhe William anulojnë takimet për javën e ardhshme, ja pse!

Kate Middleton dhe princi William do të marrin një pushim të shkurtër nga rrethi mbretëror, pasi ata duna të kalojnë disa momente familjare me fëmijët e tyre, George, Charlotte dhe Louis.

Mendohet të kenë vendosur që pushimin ta bëjnë në shtëpinë e tyre, në Norfolk, në të cilën zakonisht mbretërorët kalojnë pushimet e Krishtlindjeve, Pashkët dhe periudhën e verës.

LEXO DHE :  Gjykatësja kërcënohet në gjyqin e Shullazit: Më mirë tërhiqu si të tjerët

Image result for Anmer Hall, in Norfolk

Pushimin e tyre të parë, çifti mbretëror e kaloi në  Alpet Franceze, në mars të 2016, kur George ishte 3 vjeç, ndërsa Charlotte vetëm 3 muajsh. Ndaj ka mundësi që çifti të shkojë edhe për ski, që djali i vogël Louis të shijojë të njëjtën eksperiencë të bukur në borë./E.B-dritar.net

cambridge-family-skiing

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.