Kastro Zizo akuzon Genta Ismailin, Bleron dhe Sinan Hoxhën për vjedhje të këngëve

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka nisur të premten emisionin e tij më të ri në “Ora News” Late Night Show”

Zizo e ka nisur bujashëm puntatën e parë, duke akuzuar kolegët e tij këngëtarë për vjedhje të knëgëve.

Kastro Zizo ka akuzuar Genta Ismailin me hitin e vjetër “Dridhe” Bleron dhe Sinan Hoxhën me këngën “Fotografia” që sipas Kastros nuk dihet kush ka vjedhur kë.

LEXO DHE :  Rama-Basha-Meta/ Mimoza Koçiu: Historia do përsëritet, të tre do dalin të fituar

“Në këtë vend, jo vetëm që është vjedhur, shkatërrëuar dhe prapë kopjuar, kemi muzikën. Kemi muzikën tallava që vetëm është kopjuar këtu tek ne, por edhe është kopjuar keq. Dhe tallavanë nuk kanë ditur ta kopjojnë sic duhet. Kam dhe shembuj. Kam Genta Ismajlin, sa e bukur, sa seksi. Pastaj kemi Sinan Hoxhën e Bleron, që nuk dihet kush ka kopjuar kë.”tha Kastro./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.