Kandidati i PD: Basha jep dorëheqje nëse humb zgjedhjet

Analisti dhe kandidati i PD, Preç Zogaj ka deklaruar se Lulzim Basha do të japë dorëheqje nga kreu i PD, nëse humb zgjedhjet.

Zogaj, i cili është i katërti në listën e PD-së në Lezhë, i bëri këto deklarata në një intervistë me gazetarin Roland Qafoku në “Debati në Channel One”.

LEXO DHE :  Foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeç!

“Nëse PD-ja do të pësojë disfatë në zgjedhje, Basha do të japë dorëheqjen. Nuk ka nevojë t’ia kërkojë njeri këtë”, tha Preç Zogaj në intervistë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.