Kandidati i PD: Basha jep dorëheqje nëse humb zgjedhjet

Analisti dhe kandidati i PD, Preç Zogaj ka deklaruar se Lulzim Basha do të japë dorëheqje nga kreu i PD, nëse humb zgjedhjet.

Zogaj, i cili është i katërti në listën e PD-së në Lezhë, i bëri këto deklarata në një intervistë me gazetarin Roland Qafoku në “Debati në Channel One”.

LEXO DHE :  Rusia vendos ambasador në Shqipëri drejtuesin e sigurisë së informacionit

“Nëse PD-ja do të pësojë disfatë në zgjedhje, Basha do të japë dorëheqjen. Nuk ka nevojë t’ia kërkojë njeri këtë”, tha Preç Zogaj në intervistë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.