Kamioni merr përpara makinën, plagoset çifti i të moshuarve në Fier

Pasditen e sotme një kamion është përplasur me një automjet në aksin rrugor Fier- Marinzë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur burrë e grua të moshës 77 dhe 78 vjeç.

Çifti i të moshuarve ndodheshin në automjet ndërkohë nga informacionet e para bëhet me dije se ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

LEXO DHE :  Pse e shtyu presidenti me një orë konferencën?Meta sqaron arsyen!

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.