Kam kryer marrëdhënie me nënën time, unë nuk e dija se kush ishte

“The sun” ka publikuar një histori aspak të zakontë në këndin e saj “pyet psikologun”.

Një djalë ka shkruar se ka kryer marrëdhënie seksuale ne një grua, që rezulton të jetë nëna e tij.

Lexoni më poshtë historinë e plotë, të sjellë nga dritare.net.

“ E nderuar,

Unë jam tmerruar kur kam zbuluar se një grua me të cilën kam  kryer marrëdhënie seksuale kohët e fundit është nëna ime.

Ajo u largua kur unë isha shumë i  vogël, dhe nuk e kujtoj fare atë.

Unë jam një djalë 22 vjeçar. Babai im kurrë nuk foli për të,  vetëm më tregoi se ajo mori një rrugë të keqe.

Babai im u martua përsëri, unë u rrita me idenë se nëna ime, është temë tabu në familje.

Unë u diplomova verën e kaluar, dhe fillova si praktikant tek financat në një kompani .

Shefi  im ishte një grua shumë magjepsëse në të dyzetat e saj të hershme.

Ajo me ndihmoi shumë, gjatë muajve unë kuptova se ne kishim shumë të përbashkëta.

Një ditë e ftova për një pije.

Ajo tha se ishte një ide e mrekullueshme dhe shkuam në një lokal.

Ne biseduam tërë natën, dhe pimë shumë.

Ne shkuam tek shtëpia e sa, dhe kemi pasur një seks të mrekullueshëm.

LEXO DHE :  Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura

Nuk kam shumë përvojë seksuale, por ajo e dinte saktësisht se si të më ndihmonte të ndihesha e relaksuar.

Po flisja me babanë për të dhe sa e mrekullueshme ishte ajo.

I tregova atij disa fotografi të saj që shkëmbyem në snapchat.

Ai më pyeti për emrin e saj, dhe kur i tregova atij i iku fytyra.

E pyeta nëse është në rregull, dhe më tha që dëshiron të dalë jashtë.

Ai u kthye disa orë më vonë, dhe më tregoi se ajo grua është nëna ime.

Mendova se po bënte shaka, por ai ishte serioz. Unë u tmerrova.”

Përgjime:

Ne nuk mund të rishkruajmë të kaluarën tonë, sigurisht.

Kjo ka ardhur si një tronditje e tmerrshme, por mund të ndodhin që njerëzit të cilët të afërm dhe nuk njihen të kenë eksperienca së bashku.

Nëse ju nuk e njihnit, dhe nuk do të bëni përsëri seks së bashku, nuk është incest dhe nuk dënohet me ligj.

Sapo gjërat të qetësohen, unë të sugjeroj të takohesh me të, por përgatitu për një tjetër tronditje.

Unë shpresoj që ajo dëshiron të vendos marrëdhënie me ty si nënë e bir./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.